युवाका कार्यक्रममा डुब्लिकेसन धेरै भो, मर्ज गरौंकाठमाडौ: युवा तथा खेलकुद मन्त्री महेश्वर जङ्ग गहतराजले युवाका कार्यक्रम मन्त्रालय पिच्छे रहेको बताउँदै सबैलाई एकै सस्थाम मर्ज गर्नु पर्ने बताउनुभएको छ ।  राष्ट्रिय  युवा परिषद् र शिक्षा पत्रकार संजाल (इजोन) द्वारा आइतबार राजधानीमा आयोजित परामर्श गोश्ठिलाइ सम्बोधन गर्दै मन्त्री गहतराजले एकातिर  युवा परिषदलाई बजेट नपुग्ने र अर्कोतिर अन्य मन्त्रालयमा दिइएका युवा लक्षित बजेट प्रयोगहिन हुने अवस्था रहेकोे बताउनु भयो ।                युवाका उध्य्म र क्षमता बिकास भन्दै मन्त्रालयहरुमा पुगेका झन्डै ५० अर्ब रुपैयाँको बजेट फ्रीज हुने अवस्था रहेकोे उहाँले बताउनु भयो ।                                                                                     युवालाइ उत्पादनमुलक काम सङ जोड्न नसक्दा उनीहरुमा यहाँ उधम गर्न नखोज्ने तर बाहिर जे पनि गर्ने प्रवृत्ति देखिएको भन्नाइ उहाँको थयो।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी ओलीले मलको विषयमा सरकारले अल्मल्याउने काम मात्रै गरिरहेको बताउनुभएकोे छ। पार्टी निकट अखिल नेपाल किसान महासङ्गको

  काठमाडौँ, १७ असार । काठमाडौँको कोटेश्वरमा रहेको काञ्जीरोवा नेसनल माध्यमिक विद्यालयले आफ्नो स्थापनाको २४ बर्ष पुरा गरेर २५ औँ

काठमाडौं : निजी विद्यालय सञ्चालक र प्रधानअध्यापकहरुको नेतृत्वदायी र व्यवस्थापकीय क्षमता बढाउन काठमाडौं विश्वविद्यालयको स्कुल अफ एजुकेशनले विशेष तालिम कार्यक्रम

‘राइट पाथ’ को पाँचौ शाखा भोलीबाट ललितपुरको कुमारीपाटीमा काठमाडौँ, १६ असार । विगत लामो समयदेखी शैक्षिक परामर्श प्रदान गर्दै आएको