छाता मै पर्सागढ़ीवैशाख १९,पर्सा।
छाता नै छाताले भरिदै गएको छ पर्सागढ़ी नगरपालिका। स्थानीय तह निर्वाचन नजिकिदै गर्दा विभिन्न पार्टीहरु बीच कडा प्रतिष्पर्धा रहेको पर्साको पर्सागढ़ी नगरपालिका यतिबेला छाता नै छाताले भरि भराउ देखिएको छ। जनता समाजवादी पार्टी नेपालको घरदैलो कार्यक्रमले गर्दा पर्सागढ़ी नगरपालिका यसो देखिएको हो।

जनता समाजवादी पार्टी नेपालको चुनाव चिन्ह छाता छापले पर्सागढ़ीवासीहरुको मनमा बस्न थालेपछि चारै तिर छाता छापा कै चर्चा चलन थालेको जनता समाजवादी पार्टी पर्साका सचिव एवं स्थानीय तह निर्वाचन प्रचारप्रसार समिति संयोजक तबरेज अहमदले बताउनु भयो।

 

 

जनता समाजवादी पार्टी नेपाल पर्सागढी वडा नम्बर ३ एकाइ समितिले आयोजना गरेको घरदैलो कार्यक्रमबाट निकै प्रभाव परेको उहाँले बताउनु भयो। उहाँका अनुसार,घरदैलोमा जनताहरुले जसपालाई रुचाईरहेको र समर्थनमा थपिदै गएका छन्। पर्सागढ़िका जनताहरुको यो समर्थन देखेर मनोबल उच्च भएको छ। जसपाले आज पर्सागढ़िको औरही, कटहरिया र बडनियार लगायतका जनताको घरदैलोमा पुगेको हो। वडा अध्यक्ष उमेदवार श्रवण चौधरीको साथै नगर प्रमुख, उपप्रमुखका उमेदवारहरुलाइ बिजयी गराउन मतदाताहरु संग अपिल गरिएको उहाँले बताउनुभयो।

 प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं : दोस्रो कार्यकालका लागि निर्वाचित काठमाडौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका प्रमुख घनश्याम गिरिले अब नगरपालिकाले नगरस्तरीय ठूला र दीर्घकालीन प्रभाव पार्ने

युक्रेनी महिला एन्टोनिया सामोइलोभा जीवनकै सर्वाधिक ठूलो सपनाको रुपमा रहेको सगरमाथा आरोहणको संघारमा हुनुहुन्छ । उहाँको देश अहिले शक्तिशाली रुससँगको

काठमाडौ : राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रका अध्यक्ष महाबिर पून गत महिना मात्र युनिभर्सिटी अफ सेन्ट्रल लकांशायर (युक्ल्यान)को भ्रमणमा जानुभएको थियो। उक्त

काठमाडौ : छ दिन अघि सगरमाथा शिखरमा  पुगेको नेपाल अमेरिका मैत्री झन्डा अब संयुक्त राज्य अमेरिकाको सर्वोच्च शिखर डेनाली पर्वतको