पर्सामा जसपाको घरदैलोको रौनक (फोटोफ़िचर)वैशाख १५,पर्सा।
पर्सामा जसपाको घरदैलो कार्यक्रमको रौनक छाएको छ। वैशाख ३० गते हुन गईरहेको स्थानीय तह निर्वाचनमा जनता समाजवादी पार्टी नेपाल,पर्साले अधिकत्तम पालिकामा आफ्नो उमेदवार बिजयी गराउन घरदैलोमा होमिएको हो। चुनाव आउँ १५ दिन बाकि रहदा जसपाले कुनै पालिका घरदैलो हुन बाकि राखेको छैन। पर्साको १४ स्थानीय तह मै जसपाले सांगठनिक हिसाबले घरदैलोमा होमिएको जसपा पर्सा जिल्लाका सचिव एवं स्थानीय तह निर्वाचन प्रचारप्रसार समिति संयोजक तबरेज अहमदले जानकारी दिनु भएको छ। उहाँका अनुसार आज बिहान मात्रै वीरगंज महानगरपालिकाको विभिन्न वडा,बहुदरमाई नगरपालिका,पोखरिया नगरपालिका,धोबिनी गाउँपालिका त्यसै गरि विन्दवासिनी गाउँपालिका लगायतका पालिकाहरुमा जसपाले घरदैलो सुरु गरेको छ। प्रस्तुत छ जसपाको घरदैलो कार्यक्रमका केहि दृश्यहरु।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौ : निजी विद्यालयको छाता संगठन प्याब्सनले आइटि फेडेरेसन नेपाल र पुस्तकालय विकास फोरमको सहकार्यमा आगामी ३ वर्ष भित्र पुस्तकालय

सानोठिमीः सरकारले विद्यालय शिक्षालाई व्यवस्थित गर्न चार वटा प्रमुख मापदण्डहरु ल्याउने भएको छ । शिक्षा तथा मानव स्रोत विकास केन्द्रले

असार २१, पर्सा । समाजिक विकृती दहेज प्रथा,लैङ्गिक विविधता र बाल विवाहलाई मुल मुद्धा बनाई निर्माण भएको भोजपुरी फिल्म ‘जुल्मी

नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी ओलीले मलको विषयमा सरकारले अल्मल्याउने काम मात्रै गरिरहेको बताउनुभएकोे छ। पार्टी निकट अखिल नेपाल किसान महासङ्गको