पर्सामा जसपाको घरदैलोको रौनक (फोटोफ़िचर)वैशाख १५,पर्सा।
पर्सामा जसपाको घरदैलो कार्यक्रमको रौनक छाएको छ। वैशाख ३० गते हुन गईरहेको स्थानीय तह निर्वाचनमा जनता समाजवादी पार्टी नेपाल,पर्साले अधिकत्तम पालिकामा आफ्नो उमेदवार बिजयी गराउन घरदैलोमा होमिएको हो। चुनाव आउँ १५ दिन बाकि रहदा जसपाले कुनै पालिका घरदैलो हुन बाकि राखेको छैन। पर्साको १४ स्थानीय तह मै जसपाले सांगठनिक हिसाबले घरदैलोमा होमिएको जसपा पर्सा जिल्लाका सचिव एवं स्थानीय तह निर्वाचन प्रचारप्रसार समिति संयोजक तबरेज अहमदले जानकारी दिनु भएको छ। उहाँका अनुसार आज बिहान मात्रै वीरगंज महानगरपालिकाको विभिन्न वडा,बहुदरमाई नगरपालिका,पोखरिया नगरपालिका,धोबिनी गाउँपालिका त्यसै गरि विन्दवासिनी गाउँपालिका लगायतका पालिकाहरुमा जसपाले घरदैलो सुरु गरेको छ। प्रस्तुत छ जसपाको घरदैलो कार्यक्रमका केहि दृश्यहरु।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं : दोस्रो कार्यकालका लागि निर्वाचित काठमाडौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका प्रमुख घनश्याम गिरिले अब नगरपालिकाले नगरस्तरीय ठूला र दीर्घकालीन प्रभाव पार्ने

युक्रेनी महिला एन्टोनिया सामोइलोभा जीवनकै सर्वाधिक ठूलो सपनाको रुपमा रहेको सगरमाथा आरोहणको संघारमा हुनुहुन्छ । उहाँको देश अहिले शक्तिशाली रुससँगको

काठमाडौ : राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रका अध्यक्ष महाबिर पून गत महिना मात्र युनिभर्सिटी अफ सेन्ट्रल लकांशायर (युक्ल्यान)को भ्रमणमा जानुभएको थियो। उक्त

काठमाडौ : छ दिन अघि सगरमाथा शिखरमा  पुगेको नेपाल अमेरिका मैत्री झन्डा अब संयुक्त राज्य अमेरिकाको सर्वोच्च शिखर डेनाली पर्वतको