बजाजको आधिकारिक सर्भिस अब कीर्तिपुर मैआफ्नो सवारी साधनको नियमित वा आकस्मिक मर्मत सम्हार गर्न वा कुनै जेनुयिन पार्ट पुर्जा किन्नका लागि घरबाट टाढा पुग्नुपर्ने समस्याबाट कीर्तिपुरबासीले छुटकारा पाउने भएका छन् ।
बाइकको लोकप्रिय ब्राण्ड बजाजको आधिकारिक सर्भिस केन्द्र स्टार मोटरबाईक वर्क शप हालै कीर्तिपुर नयाँ बजारस्थित माछापुछ्रे बैंकसँगै खुलेको छ । यसले बजाज बाईक प्रयोग गरिरहेकाहरुलाई समय र पैसा दुवैको बचत हुने गरी घर दैलोमै सेवा दिन थालेको छ ।

सेवा सञ्चालन सुरु भएको अवसरमा वर्कशपले न्यू ओपनिङ अफर घोषणा गर्दै आगामी अप्रिल २१ तारिखसम्म स्पेयर पार्टसमा १० प्रतिशत र लेवर चार्जमा २५ प्रतिशत छुट दिने भएको छ । यसबाहेक सोही अवधिमा मोटरसाइकलको परिक्षण र धुने कार्यसमेत निःशुल्क हुने भएको छ ।

हरेक दिन बिहान ८ः०० बजेदेखि बेलुका ७ः०० बजेसम्म खुल्ने यो वर्कशप शनिबार पनि बिहान ८ः०० बजे देखि अपरान्ह ३ः०० बजेसम्म खुल्ने छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौ / आज सुन तोलामा १८०० रुपैयाँ घटेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार सोमबार तोलामा १ लाख २

  काठमाडौ / आज सुनको भाउ इतिहासकै सबैभन्दा उच्च विन्दुमा पुगेको छ । नेपाली बजारमा सुनको भाउ अहिलेसम्मकै उच्च बिन्दुमा

  आज ​सुनको मूल्य बढेको छ । सोमबार तोलामा ९६ हजार २०० मा कारोवार भएको छापावाल सुन आज प्रतितोला ८००

  काठमाडौ / आज ​सुनको मूल्य बढेको छ । बिहीबार तोलामा ९६ हजार १०० मा कारोवार भएको छापावाल सुन आज