भारतमा ओमिक्रोन भेरीएन्टबाट २१ जना संक्रमित 

मङ्सिर २०,
कोरोना भाइरसको नयाँ भेरीएन्ट ओमिक्रोनबाट भारतमा २१ जना संक्रमित हुन् पुगेका छन्। भारतीय संचार माध्यम आजतकका अनुसार भारतमा हाल २१ जना संक्रमितहरु पुष्टि भाइसकेका छन्। भारतको राजस्थान राज्यमा ९ जना , महाराष्ट्रमा ८, कर्नाटक प्रदेशमा २ जना , दिल्ली र गुजरातमा १-१ गरि २१ जना संक्रमित भेटिएको आजतकले जनाएको छ। ओमिक्रोन संक्रमित मध्ये अधिकांशले कोरोना विरुद्धको भ्याक्सिन लिइसकेका व्यक्तिहरु नै देखा परेकोले चिकित्सकहरुले चिन्ता व्यक्त गरेका छन्। संक्रमित मध्ये दक्षिण अफ्रिका भ्रमण गर्नेहरु धेरै रहेको आजतकले उल्लेख गरेको छ। धेरै नमुना परिक्षणको नतिजा आउन बाकि रहेकोले ओमिक्रोन सक्रमित संख्या बढ्न सक्ने सम्भावना उच्च रहेको आजतकले बताएको छ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौ  / प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले आफ्नो आज राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गरेका छन् । नेपाली कांग्रेसका सभापति देउवा गत असार २९

  काठमाडौ / प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले तीनै तहको चुनाव एक वर्षभित्र गर्ने वताएका छन्। शुक्रबार राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री

काठमाडौ  / पछिल्लो २४ घण्टामा १० हजार ७०३ जनामा कोरोनाभाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा आजराति १२ बजेदखि जोरबिजोर प्रणाली लागू हुने भनिए पनि केही क्षेत्रका सवारीसाधनमा जोरबिजोर प्रणाली लागू नहुने