दुई तीन दिन वर्षा र हिमपात हुनसक्छ; यात्रामा होस गर्नुहोस्´  जल तथा मौसम विज्ञान विभागले अबको केही दिन यात्रा गर्दा सावधानी अपनाउन आग्रह गरेको छ।    बदलिएको बारे शुक्रबार एक विग्यप्ती जारी गर्दै विभागले   देशमा पश्चिमी वायुसँगै आएको पश्चिमी न्यून चापीय प्रणाली (Westerly Trough) र अरब सागरमा बनेको न्यून चापीय क्षेत्र (Low Pressure System) को प्रभाव रहेको बताएको छ। `चिसो बढ्ने क्रममा समेत रहेकोले पर्वतारोहणहवाई/यातायात लगायत दैनिक जनजीवनमा समेत असर पर्न सक्ने देखिएकोले आवश्यक सुरक्षा एवं सतर्कता अपनाउनु हुन अनुरोध छ´, विग्यप्तीमा उल्लेख छ। साथै  अद्यावधिक मौसमी सूचनाको जानकारी लिन पनि विग्यप्तिमार्फत अनुरोध गरिएको छ।  

विगप्प्तिमा हाल सुदूर पश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी, गण्डकी तथा बागमती  प्रदेशमा सामान्य देखि पूर्ण बदली रही बाँकी भू-भागमा आंशिक देखि सामान्य बदली  रहेको छ र थोरै उच्च पहाडी तथा हिमाली भु-भागहरुमा हल्का हिमपात र थोरै पहाडी भु-भागहरुमा हल्का वर्षा समेत भईरहेको उल्लेख छ।

     प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौ  / प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले आफ्नो आज राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गरेका छन् । नेपाली कांग्रेसका सभापति देउवा गत असार २९

  काठमाडौ / प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले तीनै तहको चुनाव एक वर्षभित्र गर्ने वताएका छन्। शुक्रबार राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री

काठमाडौ  / पछिल्लो २४ घण्टामा १० हजार ७०३ जनामा कोरोनाभाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा आजराति १२ बजेदखि जोरबिजोर प्रणाली लागू हुने भनिए पनि केही क्षेत्रका सवारीसाधनमा जोरबिजोर प्रणाली लागू नहुने