११ आश्विन २०७८, सोमबार

आजको राशिफलकाठमाडौं : २०७८ साउन ९ गते, शनिवार, २४ जुलाई २०२१। आषाढ शुक्लपक्ष पूर्णिमा तिथि, प्रातः ८ः०१ बजेदेखि श्रावण कृष्ण प्रतिपदा। उत्तराषाढा नक्षत्र, १३ः३७ बजेदेखि श्रवण। चन्द्रराशि– मकर।

मेष

आज ग्रहहरू तपाईंको पक्षमा छन् । अरुको समस्यामा सहयोग गर्दा तपाईलाई मानसिक सान्त्वना मिल्छ। यदि तपाईं कुनै खास कार्य पूरा गर्ने योजना गर्दै हुनुहुन्छ भने, यसलाई गम्भीरतापूर्वक लागू गर्नुहोस्, पक्कै पनि सफलता पाउनुहुनेछ ।

वृष

शेयर बजारसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरू निर्णय लिने बेला होशियार हुनुपर्दछ, एक सानो गल्तीले तपाईंलाई ठूलो नोक्सान पनि गर्नसक्दछ । एक योजना अचानक पार्टनरद्वारा गर्न सकिन्छ, जसको कारण तपाईंले पनि खुशी प्राप्त गर्नुहुनेछ ।

मिथुन

गाडीको ठूलो खर्च निम्त्याउन सक्छ, त्यसकारण अनावश्यक खर्चहरू नियन्त्रण गर्नुपर्दछ । नजिकका आफन्तहरूसँग भेट गर्दा, तपाईंको मान र सम्मान दिमागमा राख्नुहोस् । घरका दाजुभाइ दिदीबहिनी बीचमा तनाव-उन्मादपूर्ण अवस्था हुनसक्छ ।

कर्कट

व्यापारको क्षेत्रका महत्वपूर्ण व्यक्तिहरूसँगको सम्बन्धले तपाईंको लागि नयाँ उपलब्धिहरू प्रदान गर्दछ र आर्थिक स्थिति पनि बलियो हुनेछ । तर राजनीतिक मामिलामा होशियार रहनुहोस् । एक उच्चअधिकारीसंग बहस जस्तो स्थिति हुनसक्छ ।

सिंह

तपाईं कसैबाट योग्य मार्गदर्शन प्राप्त गर्दै हुनुहुन्छ तपाईंमा रहेको ऋण हटाउनको तपाईंले आफैं कार्य गर्नुपर्नेछ, यो दिमागमा राख्दै, तपाईंले प्राप्त गर्नुभएको निर्देशनहरूको उचित प्रयोग गर्नुहोस् । केहि विश्वास गर्नु भन्दा पहिले यसको अनुसन्धान गर्नु आवश्यक रहन्छ ।

कन्या

महत्त्वपूर्ण परियोजना शुरू गर्नु अघि विगतका कार्यहरू मिलाउन कोसिस गर्नुहोस् । तपाईको कुराकानीमा व्यस्त भएकोले पार्टनरले भोग्ने समस्याहरूको कल्पना गर्न तपाईलाई गाह्रो हुन्छ । टाउको दुख्ने वा माइग्रेन जस्ता समस्याहरू बेलुका हुनसक्छ ।

तुला

कब्ज र ग्यासको समस्याबाट छुटकारा पाउनको लागि हल्का र पचाउने खाना लिनुहोस् र व्यायाम पनि गर्नुहोस् । भाग्यशाली रंग – गुलाबी, भाग्यशाली संख्या -१ रहनेछ ।

वृश्चिक

दिमागमा राख्नुहोस्, कि अलि लापरवाहीले तपाईंलाई तपाईंको लक्ष्यबाट विचलित गर्न सक्दछ, त्यसोभए आफ्नो दिमाग शान्त राख्नुहोस् । सानो दिमागका मानिसबाट टाढा हुनु ठीक रहनेछ । वरिष्ठसदस्यहरूको रायमा ध्यान दिनुहोस्।

धनु

आज धेरै प्रकारका गतिविधिहरूमा व्यस्तता हुनुहुनेछ । सामाजिक सर्कल पनि बढ्नेछ । आज व्यक्तिहरूको शब्दको बारेमा वास्ता नगरी, तपाइँका कामहरूतर्फ कडा परिश्रम गरिरहनुहोस् । हजुरले सफलता पाउँदा, यी व्यक्तिहरू तपाईंको क्षमतामा विश्वस्त हुनेछन् ।

मकर

व्यवसायमा, कार्य गर्ने ठाउँ, वा काम प्रणालीमा परिवर्तन जस्ता सम्भाव्यताहरू छन् । कर र ऋण जस्ता विषयमा विवाद उत्पन्न हुनसक्छ । एक अनुभवी व्यक्तिसंग परामर्श गर्न निश्चित गर्नुहोस् । पदोन्नतिका अवसरहरू रोजगारदाताहरूका लागि सिर्जना भइरहेको छ, त्यसैले पूर्ण श्रद्धाका साथ तपाईंको काममा ध्यान दिनुहोस् ।

कुम्भ

प्रत्येक व्यक्तिलाई खुशी पार्नु तपाईंको जिम्मेवारी होइन, यो राम्ररी जान्नुहोस् र मात्र तपाईंको दिमागमा बढ्दो बोझ कम हुन थाल्नेछ । तपाईंले केही चीजहरूमा सकारात्मकता महसुस गर्नुहुन्न, तर तपाईंले ती चीजहरूलाई आफ्नो पक्षमा प्रयासको साथ बनाउन सक्नुहुन्छ ।

मीन

घरमा पाहुनाहरु आउने ब्यबस्था गर्नुहोला र उत्साहको वातावरण हुनेछ । कुनै सदस्यको विवाहसँग सम्बन्धित वार्तालाप पनि सुरू हुन सक्दछ । स्वास्थ्य ठीक हुनेछ तर मधुमेह भएका मानिस लापरवाह हुनुहुन्न र प्राकृतिक उपचारमा बढी ध्यान दिनुहोस् ।